”آلو
شنبه , تیر 2 1403
خانه / آلو بخارا / خرید آلو بخارا خورشتی درجه یک

خرید آلو بخارا خورشتی درجه یک

خرید آلو بخارا خورشتی درجه یک در سراسر کشور ما به طرق مختلفی انجام می شود. هر کدام از مشتریان که می خواهند برای خرید اقدام کنند دارای  شرایطی هستند که با توجه به آن می توانند اقدام نمایند.

آلو بخارا از دسته خشکبار ها است که با خشک کردن آلو و گوجه سبز به دست می آید. طعم آن ترش و ملس که با ذائقه افراد زیادی هماهنگ می باشد.

آلو بخارا خورشتی

آلو بخارا خورشتی

در میان انواع گوناگون آلو بخارا آلو بخارا های خورشتی بسیار مورد توجه مشتریان قرار می گیرد. این آلو ها بیشتر طرف معامله شان به صورت جزیی خانم های کدبانو است که در انواع مختلف غذا ها از این خشکبار ها استفاده می کنند. چند نمونه از کاربرد های این آلوی خوشمزه را در برخی ازغذا ها نام می بریم که به قرار زیر است:

  • خورشت اسفناج
  • خورشت به
  • خورشت سیب
  • خورشت مرغ
  • کوفته

آلو بخارا درجه یک

آلو بخارا خورشتی درجه یک

آلو بخارا را وقتی در بازار ها می خواهیم خریداری کنیم علاوه بر این که فروشنده تنوع محصولی زیادی را به ما ارائه می دهد از نظر درجه کیفی هم تفاوت دارند. آلو بخارا خورشتی درجه یک بهترین نوع است که در بسته بندی های متعددی در دسترس مشتریان بازار ها قرار می گیرد. خرید آلو بخارا خورشتی درجه یک با قیمت های متفاوت که بر اساس ویژگی های  آن ها تعیین می گردد امکان پذیر می باشد.

خرید آلو بخارا

خرید آلو بخارا خورشتی

خرید آلو بخارا خورشتی را توصیه می کنیم به افراد که به طرق مختلفی تجربه کنند. یک از روش ها خرید آلو بخارا به صورت اینترنتی است که سایت های آنلاین نقش مهمی دارند. روش دیگر خرید سنتی است که بیشتر در مراکز فروش و نمایندگی ها اعمال می گردد. مشتریان می توانند این محصولات را به صورن کلی و جزیی خریداری کنند. خرید آلو های بخارایی خورشتی در مکان های مختلفی امکان پذیر است که نام آن ها را در این جا ذکر می کنیم:

  • فروشگاه های اینترنتی
  • مراکز فروش
  • نمایندگی های پخش
  • وب سایت ها
  • فروشگاه های خشکبار فروش

خرید آلو خورشتی

قیمت انواع آلو بخارا در بازار تهران و مشهد

قیمت انواع آلو بخارا در بازار تهران و مشهد برای مشتریانی که به صورت عمده قصد خرید و فروش آلو خشک دارند از طریق ارتباط تلفنی میسر می شود.

بسیاری از مشتریانی که قیمت های مناسب بازرگانی شرکت میوه جات صنعتی پارس فراور را می بینند، برای خرید با این قیمت باید بدانند که حداقل سفارشات خرید 50 کیلوگرم هستند.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلو بخارایی

فروش اینترنتی آلو بخارایی می تواند از طریق سایت های مختلف و با آگاهی مناسب …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران