”آلو
شنبه , خرداد 13 1402
خانه / آلو بخارا / فروش آلو بخارا تخم مرغی همدان

فروش آلو بخارا تخم مرغی همدان

خرید و فروش آلو بخارا همدان در بازار های کشور ما به طور عمده انجام می شود. این محصول پر طرفدار به سبب خواص و ظاهر تخم مرغی و هسته جدا بودن آن که داراست، نظر مشتریان ایرانی و خارجی را به خود جلب کرده و در دسترس آن ها قرار می گیرد.

آلو بخارا از جمله مواد خوراکی پر طرفدار است که در دسته خشکبار ها قرار می گیرد. این خوراکی ها با طعم ترش و ملسی که دارند می تواند نظر مشتریان زیادی را به خود کند. لازم به ذکر است که آلو بخارا خشک کرده میوه آلو است و خرید و فروش آلو بخارا در ایران بسیار پر رونق می باشد.

فروش آلو بخارا

آشنایی با فراورده های میوه آلو

آلو از جمله میوه های فصل تابستان است که از تیره گلسرخیان می باشد. این میوه از خانواده هلو، شلیل و بادام است و در بازار ها می توان آن را علاوه بر این که تازه هستند به صورت فراورده های مختلف جست و جو کرد. فراورده های آلو سبب می شود به غیر از فصل تابستان در دیگر فصول هم در دسترس باشند. چند نمونه از فراورده های آلو را در این قسمت بیان می کنیم:

  • آلو بخارا
  • مربای آلو
  • کمپوت آلو
  • ترشک آلو
  • لواشک

آلو بخارا همدان

آلو بخارا همدان

آلو بخارا در کشور ایران به طور عمده تولید می شود و شهر های مختلفی در این زمینه فعالیت دارند. طرز تهیه آلو بخارا را در این جا برای تان بیان می کنیم. ابتدا آلو را در آب می جوشانند بعد از این که له شد پوستش را جدا می کنند و در مرحله بعد در آفتاب می گذارند تا خشک شود و آلو بخارا آماده خوردن شود. آماده سازی آلو بخارا اکثرا در شهر هایی انجام می شود که باغات آلو داشته باشد. برخی از این شهر ها را بیان می کنیم:

  • همدان
  • تویسرکان
  • نیشابور
  • خرو نیشابور
  • مشهد

خرید و فروش آلو بخارا

خرید و فروش آلو بخارا در کشور ما به سبب وجود مشتریان زیاد به طور عمده اعمال می شود. آلو بخارا دارای مزیت های فراوان است و علاوه بر این که به عنوان یک سرگرم کننده می تواند در شب های سرد زمستان استفاده شود دارای خواص درمانی عالی نیز می باشد. به همین سبب خرید و فروش آلو بخارا در بازار ها بیشتر به صورت اینترنتی اعمال می گردد.

خرید و فروش آلو بخارا

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634483332
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، محله جهانشهر، بولوار جمهوری اسلامی، بعد از کوچه نهم، ساختمان پروتون
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17

مطلب پیشنهادی

آلو بخارا مرغوب

خرید آلو بخارا مرغوب صادراتی ایرانی

چه چیزی باعث می شود تا آلو بخارا از سایر آلوها متمایز شود؟ آیا می …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران