”آلو
پنج شنبه , دی 19 1398
خانه / آلو بخارا / قیمت مرکز فروش آلو بخارا مشهد در سال 98

قیمت مرکز فروش آلو بخارا مشهد در سال 98

فروش آلو بخارا مشهد در سال 98 از طریق مراکزی که شرکت های تولید کننده ایجاد می کنند با قیمت مشخص شده ای انجام می شود. مشتریان می توانند با کسب اطلاعات دقیق در این زمینه محصولات را تهیه کنند. خرید آلو خشک رسمی و ممتاز برای سفارشات عمده با قیمت پایه 25500 تومان تعیین شده است.

از میان انواع مختلف میوه های خشک شده آلو بخارا با بقیه تفاوت دارد زیرا با طعم عالی و دلچسب شان کمتر کسی پیدا می شود که به آن ها علاقه نداشته باشند.

تولید کننده آلو بخارا در ایران

فروش آلو بخارا مشهد

آلو از نمونه میوه های تابستانی است که فقط در همین فصل می توان به صورت تازه آن ها را یافت کرد. اما کشاورزان و شرکت های تولیدی بسیاری به منظور افزایش طول عمرشان روش خشک کردن را در پیش می گیرند و آلو بخارا را تولید می کنند. این محصولات در شهر های مختلفی از کشور مان به طور عمده برای فروش آماده می شوند تا بتوانند نیاز بازار ها را بر طرف کنند. چند نمونه از این شهر ها به قرار زیر است:

  • آلو بخارا مشهد
  • آلو بخارا نیشابور
  • آلو بخارا تهران
  • آلو بخارا مراغه

فروش آلو بخارا مشهد

فروش آلو بخارا مشهد

از جمله شهر هایی که به سبب وجود باغات آلو جز تولید کنندگان عمده آلو بخارا محسوب می شو د شهر مشهد است. در این شهر آلو بخارا به دو روش سنتی و صنعتی تولید می شود تا مشتریان بتوانند در سطوح کیفی متفاوتی محصولات را تهیه کنند. در این جا می خواهیم در مورد فروش آلو بخارا مشهد بگوییم که معمولا در بازار ها به طور عمده انجام می شود. مکان های مختلفی در شهر های ایران ایجاد می شود که فروش آلو بخارا مشهد را بر عهده دارد که در ادامه به بیان شان می پردازیم:

قیمت آلو بخارا در مشهد در سال 98

فروش آلو بخارا مشهد در بازار های کشور ما با قیمت مشخص شده ای انجام می شود. در سال 98 به منظور رفاه حال مشتریان توسط شرکت های تولیدی لیست هایی تنظیم شده که کار را برای مشتریان بازار ها آسان کرده است.

فروش آلو بخارا مشهد

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مهدی قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 05137636812
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
دفتر فروش: استان البرز، کرج_جاده محمدآباد، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

خرید آلو بخارا

خرید آلو بخارا خورشتی درجه یک

خرید آلو بخارا خورشتی درجه یک در سراسر کشور ما به طرق مختلفی انجام می …

پاسخی بگذارید

بازار آلو ایران