”آلو
چهارشنبه , مرداد 3 1403
خانه / آلو بخارا / آلو بخارا نیشابور چه قیمتی دارد؟

آلو بخارا نیشابور چه قیمتی دارد؟

آلو بخارا نیشابور چه قیمتی در تهران، اصفهان، مشهد، تبریز و … دارد؟ سؤالی است که برای بسیاری از تازه کارهای بازار میوه و خشکبار پیش می آید. آلو در نیشابور که قطب این محصول در کشور نام گرفته است در واریته های بسیاری وجود دارد. اما مشهورترین آن آلو بخارا نیشابور است که بیشتر آن را با نام آلو خشکش می شناسند. آلو بخارا آلو سیاهی است که قالب بسیار خوبی دارد ولی به خاطر عیار فراوری و نسبت خشکباری بسیار خوبی که دارد بیشتر برای تهیه آلو خشک خورشتی استفاده می شود. اینکه آلو نیشابور تنها آلو بخاراست یا انواع دیگری از آلو در این شهر نیز وجود دارد برای بسیاری مورد سؤال است.

انواع آلو خورشتی

انواع آلو خورشتی نیشابور هر ساله از انتهای بهار تا اواخر پاییز به صورت پوست گیری شده فراوری می شوند که ارقام زیر را می توان بومی این منطقه نام برد:

  • آلو بخارا
  • آلو شمس
  • آلو طرقبه
  • آلو حاج حسنی
  • آلو شوقانی
  • آلو کالیفرنیا
  • آلو کبرایی
  • آلو رسمی

پر فروش ترین آلو در این شهرستان آلو بخارایی است که نه تنها بازار داخل و سایر شهرها را به خوبی پوشش می دهد که برای صادرات به سایر کشورها نیز قابلیت تجاری سازی دارد. شما که امروزه به دنبال انواع آلو خورشتی هستید باید بدانید به غیر از انواع آلوچه که در خورشت نیز استفاده می شود، آلو خورشتی برقانی و بخارایی دو نوع بسیار محبوب برای استفاده خورشتی است که برقانی را معمولاً با پوست و بخارایی را بدون پوست بیشتر می پسندند.

صادرات آلو خشک

فروش آلو بخارا

فروش آلو بخارا چه در ارقام تازه و چه در انواع خشکباری هر ساله قابل معامله و تجارت در حجم عمده است. بیشترین خریداران ارقام آلو تازه خشکبارسازان آلو و بیشترین خریداران آلو خشک ها معمولاً نمایندگی های پخش سایر شهرها و یا مغازه داران در مقیاس بازار داخلی و همچنین بازرگانان برای صادرات به سایر کشورها هستند. آلو صادراتی را پس از سورتینگ و دستچین کردن و گرفتن آلوهای سیاه و هسته های جداشده و بعضاً دم گیری در بسته بندی های متفاوت کاسه ای شفاف ۵۰۰ گرمی تا انواع کارتن ده کیلوگرمی می توان سفارش داد. اما شما که خریدار آلو بخارا هستید بهتر است بدانید برای فروش آلو بخارا قیمت در طول ماه های سال و بخصوص در فصل زمستان بسیار متغیر است و بهتر است از بازرگانی ها قیمت روز را استعلام کنید.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

آلو بخارا مرغوب

خرید آلو بخارا مرغوب صادراتی ایرانی

چه چیزی باعث می شود تا آلو بخارا از سایر آلوها متمایز شود؟ آیا می …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران