”آلو
سه شنبه , تیر 25 1398
خانه / دسته‌بندی نشده / آلو تازه و ارقام خورشتی

آلو تازه و ارقام خورشتی

آلوی تازه در ارقام مناسبی یافت می شود و برای انواع خورشت ها و غذاهایی که در آنها از آلو استفاده می شود آلو بخارایی انتخابی مناسب می باشد.
آلوی تازه ارقام گوناگونی دارد و برای خشک کردن نیز می توان از انواع ارقام آلو استفاده کرد و هر اندازه کیفیت این میوه تازه بالاتر می رود محصول نهایی آن نیز باکیفیت می شود و الو خشک حاصل از ان نیز مرغوب تر می شود. می توان انواع آلوی تازه و خشک را برای پخت استفاده کرد اما عموما ارقام آلو زرد به عنوان آلو بخارایی پس از خشک کردن در غذا استفاده می شوند و طعمی مناسب خواهند داشت. مرغوب بودن انواع میوه های تازه ای که از آنها میوه خشک قرار است تهیه شود مهم می باشد و بر کیفیت نهایی میوه خشک حاصل از آن موثر است. انواع آلوی تازه به صورت تازه خوری استفاده می شوند و اغلب از میوه تازه آلو برای غذا استفاده نمی شود.


آلو خورشتی

منظور از آلوی خورشتی ارقامی از آلو می باشد که برای تهیه انواع غذاها از جمله خورشت به کار می رود. می توان طعم های مناسبی از آلوی زرد یا آلو بخارایی را برای استفاده در انواع خورشت تجربه کرد. غذاهای خاص و خوش طعمی از آلوی خشک تهیه می شود آلوی تازه با داشتن خواص مفید و مناسب در تابستان میوه ای پر فروش می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 05137636812
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

خواص انواع آلوچه قرمز

انواع آلوچه قرمز که از خانواده آلو می باشد دارای طعم خوب و مناسب و …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران