”آلو
جمعه , تیر 21 1398
خانه / آلو زرد / آلو زرد خوشمزه خشک

آلو زرد خوشمزه خشک

آلو زرد یک رقم از انواع آلوی شیرین می باشد که با داشتن طعم مناسب انتخاب خوبی برای تازه خوری و همین طور خشک کردن است و در غذا و ترشی هم کاربرد دارد.
معمولا بهترین انواع آلوی زرد شیرین برای خشک کردن و اسفاده در غذا مناسب می باشند و انواع آلو را خشک می کنند و در تهیه انواع ترشی های فانتزی نیز با این انواع آلوی خشک استفاده می کنند. مصرف انواع آلو به صورت انتخابی می باشد و آلوی زرد طعم بسیار مناسبی دارد که بیشتر برای خشکبار استفاده می شود. آلوی زرد تازه ای که مرغوب باشد و ویژگی های مناسب کیفی داشته باشد برای خشک کردن نیز مناسب بوده و حاصل آن محصولی مرغوب و خوشمزه می شود. انواع آلوی زرد خشک شده با روش های مختلف که کاملا خشک هستند و یا کمی آبدار می باشند تهیه می شوند. روش های خشک کردن گوناگون امکان تهیه انواع میوه های خشک را برای همگان فراهم آورده است.


آلو زرد خوشمزه

انواع آلو زرد معمولا طعم های شیرین و خوبی دارند و انتخاب نوع آلو بستگی به سلیقه مصرف کننده دارد که کدام نوع از آلو را برای خشک کردن استفاده کند. انواع آلویی که کرم خورده نیستند و سالم هستند ویژگی های خوبی دارند و در استفاده نیز می توان انواع مناسب را برای اهداف مناسب انتخاب کرد. هر نوعی از آلوی خشک و تازه برای خریداری در فصل تابستان به صورت تازه موجود است و خریداری می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 05137636812
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

قیمت آلو زرد

قیمت آلو زرد در بازار

قیمت آلو زرد در بازار خرید و فروش مناطق مختلف دارای تفاوت هایی می باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران