”آلو
دوشنبه , دی 22 1399
خانه / دسته‌بندی نشده / انواع آلوچه خشکه قرمز

انواع آلوچه خشکه قرمز

انواع آلوچه خشک به صور مختلف در ارقام قرمز تهیه و پرورش پیدا می کنند که دارای طعم های مناسبی بوده و مانند انواع دیگر از آلو داراری خاصیت می باشند.
آلوچه در انواع طعم ها و ارقام مناسب و خوشمزه خواص مناسب خود را مانند انواع آلو دارد و آلوچه های قرمز با طعم های ترش و خوب به صورت تازه و خشک قابل مصرف می باشند. آلوچه خشک قرمز دارای همه ویتامین های آلو در ارقام مناسب می باشد و می توان انواع آلوچه قرمز خشک را برای استفاده در غذا به کار برد و می توان برخی از انواع تازه و خوش طعم آلوچه را فریز کرد و در فصول دیگر هنگام نیاز برای استفاده در غذا مصرف کرد. ویتامین و آهن موجود در آلوچه خشکه و میزان ویتامین های آن مانند میوه در ارقام گوناگون آلو می باشد و خاصیت ضد پیری و جلوگیری از چروک شدن پوست در این ارقام نیز قابل مشاهده می باشد. انواع آلوچه تازه و خشک را در ارقام سبز و قرمز می توان به راحتی از بازار خریداری کرد.


انواع آلوچه خشکه

آلوچه خشکه در انواع آلوهای مختلف قابل تهیه می باشد و ارقام مناسب و باکیفیت از انواع آلوی موجود برای تهیه و خشک کردن آلوچه دارای کاربرد می باشند و آلوچه قرمز خشک نیز با داشتن آهن و منیزیم برای همه افراد قابل استفاده می باشد و باید در مقدار و اندازه درست مصرف شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مهدی قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
دفتر فروش: استان البرز، کرج_جاده محمدآباد، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

خرید عمده آلو مرغوب

آلو مرغوب را می توان به صورت عمده از نمایندگی هایی که مخصوص فروش این …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران