”آلو
شنبه , خرداد 13 1402
خانه / آلو جنگلی / تهیه آلو جنگلی تازه

تهیه آلو جنگلی تازه

آلو جنگلی نوعی از ارقام آلو می باشد که در مناطق خاصی رویش دارد و به رنگ قرمز یافت می شود و در فصلی که انواع آلو برداشت می شود آلو جنگلی را می توان در این بین خریداری کرد.
میوه آلو جنگلی را بیشتر می توان در مناطق شمال کشور پیدا کرد و بیشتر در این منطقه کاشت و پرورش دارد. میوه آلو جنگلی مانند انواع دیگر از آلو دارای خواص زیادی می باشد و سرشار از انواع ویتامین بوده و برای مصرف حتما توصیه می گردد. آلو جنگلی مانند آلوی زرد یا آلوی سیاه طعم مخصوص به خود را دارد و اگر به طور کامل رسیده باشد طعم آن بسیار دلچسب می باشد. آلو میوه ای است که همه رقم از آن برای مصرف افراد توصیه می گردد و این میوه سرشار از کلسیم و پتاسیم نقش زیادی در سلامتی جسمی دارد و بهتر است که به مقدار مناسبی در روز مصرف شود زمانی که انواع مختلفی از آن فراوان موجود می باشد.

تهیه آلو جنگلی

عموما در فصولی که میوه های تابستانی مانند آلو در بازار میوه و تره بار وجود دارد انواع مختلف از میوه هایی که رد شهرهای دیگر نیز پرورش می یابند برای فروش در بازار وجود دارند و یکی از انواع این میوه آلو می باشد که ارقام آن در نوع و شکل جنگلی با طعم مناسب در بازار خریداری می گردد اما گاهی دسترسی در بازار محلی به این میوه ممکن نیست و باید به صورت سفارش آن را خریداری کرد.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634483332
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، محله جهانشهر، بولوار جمهوری اسلامی، بعد از کوچه نهم، ساختمان پروتون
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع آلو جنگلی

آلو جنگلی که انواع مختلفی دارد و در طعم های ترش و شیرین در بازار …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران