”آلو
دوشنبه , فروردین 7 1402
خانه / آلو خراسانی / خرید آلو خرو خراسانی

خرید آلو خرو خراسانی

اگر از عمده کاران بازار میوه و تره بار هستید، باید بدانید خرید آلو خرو خراسانی یکی از پر سودترین محصولات آلویی در ایران است. در حال حاضر بازرگانانی هستند که به صورت مستقیم با کشاورزان خرو در حال خرید ارقام آلو هستند.

آلو خرو خراسان

شهر خرو یکی از جاذبه های گردشگری برای تولید کنندگان محصولات تبدیلی آلو می باشد. از سالیان بسیار دورتر مردمان این منطقه به تولید ارقام آلو تازه و فراوری و تهیه آلو خشک مشغول هستند. کافی است شما در تهیه ارقام آلویی کمی اطلاعات داشته باشید تا بدانید آلو خرو مرغوب ترین آلو بخارا، حسنی، شوغانی و کبرایی را در خود داراست.

خرید آلو خرو

برای داشتن ارقام آلویی باید خرید خوبی داشته باشید و خوب بفروشید. ارتباط تجاری داشتن با تاجران نیشابور که به صورت مستقیم با کشاورزان این مناطق در ارتباط هستند، موجب ارتقا سطح تجاری شما خواهد شد. خرید آلو خرو توسط تجار نیشابور با قیمت بسیار مناسبی انجام می شود.

 

خرید آلو خرو

طی سالیان گذشته یکی از قوی ترین بنگاه های اقتصادی کشاورزی در ایران مبادلات تجاری آلو همین منطقه خرو می باشد. شما با داشتن ارقام مختلفی از آلوهای زرد و سیاه در این مناطق می توانید به طرق مختلفی آن را به فراورده های خوش طعمی چون لواشک، ترشک، آلو خشک و … تبدیل کنید و تجارت های پر سودی از این صنایع تبدیلی کسب کنید.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634483332
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، محله جهانشهر، بولوار جمهوری اسلامی، بعد از کوچه نهم، ساختمان پروتون
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17

مطلب پیشنهادی

خرید عمده آلو مرغوب

آلو مرغوب را می توان به صورت عمده از نمایندگی هایی که مخصوص فروش این …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران