”آلو
شنبه , تیر 22 1398
خانه / آلو خراسانی / خرید آلو خرو خراسانی

خرید آلو خرو خراسانی

اگر از عمده کاران بازار میوه و تره بار هستید، باید بدانید خرید آلو خرو خراسانی یکی از پر سودترین محصولات آلویی در ایران است. در حال حاضر بازرگانانی هستند که به صورت مستقیم با کشاورزان خرو در حال خرید ارقام آلو هستند.

آلو خرو خراسان

شهر خرو یکی از جاذبه های گردشگری برای تولید کنندگان محصولات تبدیلی آلو می باشد. از سالیان بسیار دورتر مردمان این منطقه به تولید ارقام آلو تازه و فراوری و تهیه آلو خشک مشغول هستند. کافی است شما در تهیه ارقام آلویی کمی اطلاعات داشته باشید تا بدانید آلو خرو مرغوب ترین آلو بخارا، حسنی، شوغانی و کبرایی را در خود داراست.

خرید آلو خرو

برای داشتن ارقام آلویی باید خرید خوبی داشته باشید و خوب بفروشید. ارتباط تجاری داشتن با تاجران نیشابور که به صورت مستقیم با کشاورزان این مناطق در ارتباط هستند، موجب ارتقا سطح تجاری شما خواهد شد. خرید آلو خرو توسط تجار نیشابور با قیمت بسیار مناسبی انجام می شود.

 

خرید آلو خرو

طی سالیان گذشته یکی از قوی ترین بنگاه های اقتصادی کشاورزی در ایران مبادلات تجاری آلو همین منطقه خرو می باشد. شما با داشتن ارقام مختلفی از آلوهای زرد و سیاه در این مناطق می توانید به طرق مختلفی آن را به فراورده های خوش طعمی چون لواشک، ترشک، آلو خشک و … تبدیل کنید و تجارت های پر سودی از این صنایع تبدیلی کسب کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 05137636812
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

آلو شیرازی

خرید عمده آلو بخارا خورشتی آفتابی خراسانی

آیا به دنبال خرید عمده آلو بخارا در شهر خود هستید؟ در بازار میوه و …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران