”آلو
جمعه , تیر 29 1403
خانه / آلو طرقبه / خرید انواع آلو طرقبه

خرید انواع آلو طرقبه

آلو طرقبه نوعی آلو می باشد که دارای ارقام نیشابوری و خراسانی می باشد که هر کدام ویژگی های مخصوص به خود دارد و می توان نوع دلخواه آن را خریداری کرد.
آلو طرقبه یکی از انواع آلو در ارقام مختلف می باشد که ویژگی های مخصوص به خود را مانند انواع دیگر از میوه دارد و با نام های مختلفی می توان انواع آن را شناخت و به دو نوع نیشابوری و خراسانی شهرت دارند و طعم متفاوتی برای آنها وجود دارد و بسته به سلیقه هر فردی به فروش می رسند. انواع آلو طرقبه برای مصارف خاصی کاربرد دارند و برای انواع غذا نیز می توان از آنها در شکل های مختلف استفاده کرد. میوه آلو طرقبه در انواع خشک و تازه برای سلامتی بدن مفید بوده و مانند سایر انواع آلو خواص زیادی دارد و می توان از این میوه در شکل های مختلف برایغذاهایی مانند خورشت های مختلف و مرغ و غیره به صورت سلیقه ای استفاده کرد.

آلو طرقبه

خرید آلو طرقبه

خرید آلو طرقبه با توجه و ویژگی های آلو شناخته می شود و برخی از انواع آن زرد و برخی قرمز هستند و هرکدام طعم خود را دارند و کاربردهای مختلف برای آنها وجود دارد و برخی از انواع زرد آن به دلیل درشت بودن استقبال بیشتری می کنند و برخی دیگر با توجه به طعم انواع قرمز رنگ آن توجه به خرید دارند. به رهر صورت انواع آلو با هر طعمی در داشتن ویژگی های مناسب در سلامت فیزیکی بدن بسیار مفید می باشند.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

آلو طرقبه

قیمت روز آلو طرقبه مشهد

آلو طرقبه مشهد انواع مختلف و باکیفیتی است که خواص و طرفداران بسیاری دارد. برای …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران