”آلو
پنج شنبه , خرداد 24 1403
خانه / آلو خشک / صادرات آلو خشک مرغوب ایران

صادرات آلو خشک مرغوب ایران

صادرات آلو خشک با بهترین کیفیت در ایران انجام می شود و این کار مستلزم ارتباط تجاری قوی بازرگانی با تأمین کنندگان است تا بتواند حجم های بالا صادرات را تهیه کند.

آلو خشک

آلو خشک در ایران بسیار فراوان تهیه می شود. در شهرستان های استان های خراسان و آذربایجان، البرز، قزوین، فارس و لرستان ارقام بسیاری از آلو پرورش می یابد و به دستان کشاورزان زحمت کش و درخواست مشتریان می تواند تبدیل به آلو خشک گردد.

بیشترین حجم تولید آلو خشک در ایران به استان خراسان و بیشترین سهم برای شهرستان نیشابور می باشد. ارقام آلو کبرایی، حسنی، بخارا، قطره طلا، طرقبه، شمس و .. از جمله ارقام مختلف آلو خشک در این شهرستان می باشد. این آلوها بسیار مناسب اقسام خورشتی می باشند.

اگرچه در شهرستان های مراغه و آذرشهر و … در استان آذربایجان غربی و شرقی نیز ارقام مرغوبی از آلو گلدن و رد به وفور تولید می شوند که از نظر فراوری با پوست خاص آن منطقه می باشد.

صادرات آلو خشک

صادرات آلو خشک در بسته بندی های شکیلی امروزه انجام می گردد. درخواست مشتریان بر نحوه پکینگ و آماده سازی محصول تأثیر گذار است. به نوعی که برای مشتریان صادرات بسته بندی های متنوع ۵، ۱۰، ۳۰ کیلوگرمی آماده سازی می شود. همچنین سفارشاتی که به صورت مستقیم می خواهد به فروشگاه های سایر کشورها ارسال گردد و قصد تغییر بسته بندی بر آن نیست، می تواند محصولات خاک گیری شده و شستشو شود که در جذابتر دیده شدن محصولات آلو خشک با پوست بسیار تأثیرگذار است.

 

انواع ارقام آلو خشک

امروزه بازرگانی ها بر اهمیت بسته بندی جذاب پی برده اند و سالهاست که خود را با خواسته مشتریان به روز کرده اند و نام های درخشانی چون پارس فراور به برندهای معتبر تولیدی در بازار میوه و فراورده تبدیل شده اند.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

چیپس آلو شابلون

قیمت چیپس آلو شابلون خشک

مرجع تخصصی تولید و فروش انواع چیپس میوه خشک پارس فراور در تولید، فروش و …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران