”آلو
شنبه , تیر 2 1403
خانه / آلو استنلی / قیمت انواع آلو استنلی

قیمت انواع آلو استنلی

قیمت انواع آلو استنلی که یکی از ارقام آلو است که میوه ای گرد و شیرین به رنگ قرمز دارد و نهال این میوه به سرما مقاوت زیادی نشان می دهد، مناسب است. با قیمت مناسبی در فصل برداشت در هر سال فروخته می شود.
آلو در ارقام مناسب و متنوعی وجود دارد و میوه آلو استنلی یکی از ارقام آلو می باشد که دارای رنگی قرمز بوده و میوه ای شریرین دارد. از خصوصیات این نهال این است که در برابر سرمای شدید مقاومت زیادی از خود نشان می دهد بنابراین به راحتی می توان در مناطق سرد نهال آلو استنلی را پرورش داد و میوه مناسبی که از آن حاصل می شود دارای طعمی مطلوب می باشد. شرایط نگهداری و پرورش این گیاه باید مناسب باشد و به درستی آبیاری شده و از گزند حضراتی که به آن حمله می کنند در امان بماند میوه حاصل از آن دارای طعمی مطلوب و خوب خواهد شد و یک میوه شیرین و خوشمزه از آن حاصل می شود.

قیمت انواع آلو

قیمت انواع آلو مانند آلو استنلی و انواع دیگر از آلو با یکدیگر متفاوت می باشد و می توان طعم های مناسبی از این مویوه مرغوب و خوش طعم را مشاهده کرد و انواع آلو به صورت عمده نیز خرید و فروش می شود و در فصل مناسب که این میوه در مقدار بیشتری در بازار مصرف وجود دارد و از باغات برداشت می شود قیمت متعادل تری برای میوه آلو وجود خواهد داشت و در این زمان از ارقام مختلف آن می توان محصولاتی مناسب و خوب تهیه کرد.

آلو استنلی

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

آلو استنلی سیاه زنجان

صادرات انواع آلو استنلی سیاه زنجان

صادرات انواع آلوبا فراهم شدن و وجود امکانات لازم توسط شرکت هایی که در زمینه …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران