”آلو
شنبه , اردیبهشت 28 1398
خانه / آلو بخارا / قیمت خرید آلو بخارا تازه

قیمت خرید آلو بخارا تازه

آلو بخارا از انواع واریته های محبوب آلو ایران و جهان می باشد. هر ساله عده زیادی جهت خرید انواع مرغوب این الو اقدام به خرید می کنند. چرا که در واقع به نوعی برند در میان مردم جا افتاده است.

غلط یا درست عده ای تصورشان از آلو بخارا آلو خشک خورشتی است. اما بد نیست بدانید که آلو تازه بخارا دارای رنگ بنفش مایل به آبی است. در نام لاتین این واریته ها از ارقامی که با نام بخارا می شناسیم با نام های استنلی، بلو دمسان (Prunus insititia)، و فرانسوی می شناسیم. اگرچه این واریته از آلو به نام آلوهای آسیایی شناخته شده است؛ اما در سالیان اخیر د رآمریکا و اروپا بخوبی توسعه یافته است. از آنجا که قامت درخت کوتاه و جمع آوری میوه آن آسان است، د رحیاط منازل نیز گزینه مناسبی است.

محصول آلو بخارا اگر با پوست و به شیوه آب جوشی خشک شود طعم ترش و شیرینی پیدا می کند. اما اگر پوست گیری شود و خشک شود خواه آفتابی خواه دودی؛ دارای طعم شیرینی است که با نام آلو خورشتی میشناسیم. اگرچه که در نوع طلایی رنگ زردی دارد، اما باز هم کمی سرخی گوشت این آلو را می توان تشخیص داد. اما ارقام آلو طلایی (Golden) که به آلو شوغان نیز شهرت دارد پس از تهیه آلو دودی رنگ زردتری دارد. از این جهت قیمت گذاری ها تابع استفاده از نوع واریته آلو مصرفی می باشد. پس جهت خرید با قیمت مقرون به صرفه داشتن دانش شناخت و تشخیص واریته ها لازم است. تیم فنی کارشناسان ما در کنار شما هستند تا به نیاز شما پاسخ دهند. آلو تازه را به قیمت بخرید تا بهترین سودآوری را در تهیه فراورده تجربه کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 05137636812
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع آلو بخارا

قیمت انواع آلو بخارا خورشتی خرو نیشابور

به لطف انواع مختلف آلو خورشتی همچون بخارا، حاج حسنی، طرقبه ای و دیگر ارقام …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران