”آلو
جمعه , تیر 29 1403
خانه / آلو خشک / خرید و فروش عمده آلو خشک نیشابور سورت شده

خرید و فروش عمده آلو خشک نیشابور سورت شده

فروش عمده آلو خشک در  کارگاه تولیدی پارس فراور در شهرستان نیشابور زمینه را برای انجام خرید هایی عالی و پر سود فراهم آورده است. در این کارگاه آلو خشک خورشتی پس از انجام خدمات سورتینگ و دستچین سازی در بسته بندی های متنوعی آماده سازی و ارسال می شوند.

آلو خشک خورشتی بخارایی از محصولات پر طرفدار در بازار های خشکبار کشور ما است که با خواص عالی که دارد توانسته مشتریان زیادی را در بازار شهر های مختلف با خود همگام کند.

انواع آلو خشک در بازار

فروش عمده آلو خشک

آلو تازه را وقتی در بازار ها جست وجو می کنیم علاوه بر این که در آن فصل تولید خود به صورت تازه یافت می شود، می توان دیگر فراورده ها آن را خریداری کرد. از نمونه این موارد آلو خشک خورشتی است که همانند آلو تازه دارای خواص درمانی شگفت انگیزی می باشد. این محصولات را در بازار ها در رنگ های متنوعی می توان تهیه کرد که این ویژگی بستگی به رنگ آلو ها در زمان تازگی آنها دارد. چند نمونه از این موارد به قرار زیر است:

فروش عمده آلو خشک

فروش عمده آلو خشک

انواع آلو خشک ها را در بازار ها در نمونه های مختلفی نام بردیم و دانستیم که هر کدام از محصولات با کیفیت های متفاوتی وارد بازار های خرید و فروش آلو خشک می شوند. بنابراین تفاوت قیمت ها در بین این محصولات طبیعی است. در بازار های خشکبار کشور ما به خاطر وجود مشتریان زیاد، شاهد فروش عمده آلو خشک در بسته بندی های متنوعی هستیم که سبب افزایش میزان فروش شده است. لازم به یادآوری است که فروش عمده آلو خشک در شهرستان های مختلفی از استان خراسان انجام می شود که در ادامه ذکر می کنیم:

  • شهرستان نیشابور
  • شهر ستان سبزوار
  • شهرستان تایباد
  • شهرستان تربت حیدریه
  • شهرستان خواف

خرید آلو خشک در شهرستان نیشابور

فروش عمده آلو خشک

در کشور ما ایران، شهرستان نیشابور جزئی از تولید کنندگان عمده آلو خشک است و پایتخت آلو خشک است که می تواند یک تامین کننده برای دیگر شهرستان ها باشد. فروش عمده آلو خشک در بازار های سایر شهرستان ها اغلب از طریق نمایندگی های پخش اعمال می گردد تا کار برای مشتریان آسان شود.

خرید و فروش آلو بخارا خورشتی با بسته بندی کارتنی برای نمایندگان پخش خشکبار

در این سایت معاملات عمده خرید و فروش آلو بخارا خورشتی با بسته بندی کارتنی و یا کاسه ای گرمی برای نمایندگان پخش خشکبار تهران و سایر شهرستان های مشهد و … انجام می شود.

کافی است با راه های ارتباطی ما ارتباط بگیرید و از انواع آلو خورشتی زیر خرید داشته باشید:

قیمت آلو بخارا خشک برای خریدهای عمده بسیار مناسب تر در نظر گرفته می شود. البته عمده ترین عامل قیمت گذاری، قیمت آلو بخارا تازه نیز می باشد.

خرید عمده آلو بخارا برای بسیاری از نمایندگان پخش از اهمیت ویژه ای برخوردار است. چرا که یکباره و با پرداخت هزینه حمل یکباره حجم مورد نیاز خود را تأمین می کنند.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

چیپس آلو شابلون

قیمت چیپس آلو شابلون خشک

مرجع تخصصی تولید و فروش انواع چیپس میوه خشک پارس فراور در تولید، فروش و …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران