”آلو
جمعه , تیر 21 1398
خانه / آلو بخارا / فروش آلو بخارا در شیراز قیمت عمده

فروش آلو بخارا در شیراز قیمت عمده

فروش آلو بخارا در شیراز از جمله جذاب ترین گزینه های تجارت عمده در بازار آجیل و خشکبار است. می توانید برای خرید آلو بخارا خورشتی با کیفیت بسیار خوب و در بسته بندی های ۵۰۰ گرمی، ۱ کیلوگرمی، کارتن ۵ کیلوگرمی، کارتن ۱۰ کیلوگرمی و یا کارتن ۳۰ کیلوگرمی و همچنین به صورت فله و داخل گونی نخی در محل کارگاه های تولید خشکبار اقدام به ثبت سفارش با قیمت عمده کنید.

فروش آلو بخارا که طعم شیرینی دارد در بسیاری از شهرهای ایران اولین جایگاه در میان انواع آلو خشک خورشتی را دارد. آلو بخارا را با پوست و بدون پوست خشک می کنند که مناسب بازاراهای کشورهای دیگر نیز می باشد. یکی از انواع آلو بخارا که با پوست خشک می شود به آلو مجارستانی نیز شهرت دارد که حتی هسته گیری نیز می شود. این آلو در کشور صربستان به صورت عمده و در فصل تابستان فراوری می شود.

قیمت آلو بخارا

فروش آلو بخارا در شیراز طرفدار بسیاری دارد چرا که غذاهای سنتی بسیاری مانند فسنجان و قیمه بادنجان و … با چاشنی آلو خورشتی طبخ می شود. طعم شیرین آلو بخارا خورشتی موجب طعم لذیذی در خورشت های ایرانی در هر جای دنیاست. بعنوان مثال جالب است بدانید ایرانیان زیادی مقیم استرالیا هستند که متقاضی انواع آلو بخارا خورشتی دودی و طلایی ایران هستند. قیمت آلو بخارا در سایر کشورها نیز از طریق پخش های قوی مواد غذایی به صورت بازه های دو تا سه ماهه خرید شده و ارسال می شود. آلو خورشتی آفتابی و خورشتی بدون پوست دو نوع از آلوهای پر فروش در رستوران ها و غذاخوری های ایران و سایر کشورهاست.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 05137636812
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

آلو شیرازی

خرید عمده آلو بخارا خورشتی آفتابی خراسانی

آیا به دنبال خرید عمده آلو بخارا در شهر خود هستید؟ در بازار میوه و …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران