”آلو
یکشنبه , دی 28 1399
خانه / دسته‌بندی نشده / انواع آلو سیاه و قرمز خشک

انواع آلو سیاه و قرمز خشک

انواع آلو در رنگ ها و ارقام سیاه و قرمز با خواص فراوان وجود دارد و این میوه تابستانی کاربردهای زیادی دارد و تهیه ترشی و مربا از آن امکان پذیر می باشد.
آلوهای سیاه و آلوی زرد همه در یک خانواده قرار می گیرند و همه دارای ارقام مختلف می باشند و ارقام آلو دارای خواص مفیدی می باشند و در انواع سیاه و قرمز دارای طعم های خوبی می باشد. انواع آلو را می توان خشک کرد و به عنوان یک خشکبار خوب استفاده کرد و یا در غذاهای مختلف می توان از انواع این آلوها استفاده کرد و آلوی سیاه و قرمز به صورت انتخابی برای تهیه ترشی و ترشک به کار می روند. انواع ترشی های خوب که از انواع آلو تهیه می شوند طعم ها خوبی دارند و این ترشی های آلوی سیاه و قرمز برای پذیرایی مناسب می باشند و به عنوان یک ترشی خوب و خوشمزه مورد استفاده می باشند و خرید و فروش می شوند و باید در مورد آنها به تولید بهداشتی و مناسب دقت کرد. میوه های تابستانی کاربردهای زیادی برای تهیه مربا و ترشی و فراورده های حاصل از آن دارند.


انواع آلو سیاه

انواع آلو سیاه در ارقام مناسب و جنگلی ترش یافت می شوند و برای تهیه لواشک و محصولات مناسب می توان از آلو سیاه ترش و خوشمزه استفاده کرد. انواع آلو سیاه و قرمز دارای مواد مناسب و ویتامین های مناسب برای جوان سازی و جوان نگهداشتن پوست می باشد. ویتامین های موجود در میوه آلو سبب مصرف مناسب این میوه خواهد شد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مهدی قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
دفتر فروش: استان البرز، کرج_جاده محمدآباد، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

خرید عمده آلو مرغوب

آلو مرغوب را می توان به صورت عمده از نمایندگی هایی که مخصوص فروش این …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران