”آلو
شنبه , خرداد 13 1402
خانه / دسته‌بندی نشده / انواع آلو سیاه و قرمز خشک

انواع آلو سیاه و قرمز خشک

انواع آلو در رنگ ها و ارقام سیاه و قرمز با خواص فراوان وجود دارد و این میوه تابستانی کاربردهای زیادی دارد و تهیه ترشی و مربا از آن امکان پذیر می باشد.
آلوهای سیاه و آلوی زرد همه در یک خانواده قرار می گیرند و همه دارای ارقام مختلف می باشند و ارقام آلو دارای خواص مفیدی می باشند و در انواع سیاه و قرمز دارای طعم های خوبی می باشد. انواع آلو را می توان خشک کرد و به عنوان یک خشکبار خوب استفاده کرد و یا در غذاهای مختلف می توان از انواع این آلوها استفاده کرد و آلوی سیاه و قرمز به صورت انتخابی برای تهیه ترشی و ترشک به کار می روند. انواع ترشی های خوب که از انواع آلو تهیه می شوند طعم ها خوبی دارند و این ترشی های آلوی سیاه و قرمز برای پذیرایی مناسب می باشند و به عنوان یک ترشی خوب و خوشمزه مورد استفاده می باشند و خرید و فروش می شوند و باید در مورد آنها به تولید بهداشتی و مناسب دقت کرد. میوه های تابستانی کاربردهای زیادی برای تهیه مربا و ترشی و فراورده های حاصل از آن دارند.


انواع آلو سیاه

انواع آلو سیاه در ارقام مناسب و جنگلی ترش یافت می شوند و برای تهیه لواشک و محصولات مناسب می توان از آلو سیاه ترش و خوشمزه استفاده کرد. انواع آلو سیاه و قرمز دارای مواد مناسب و ویتامین های مناسب برای جوان سازی و جوان نگهداشتن پوست می باشد. ویتامین های موجود در میوه آلو سبب مصرف مناسب این میوه خواهد شد.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634483332
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، محله جهانشهر، بولوار جمهوری اسلامی، بعد از کوچه نهم، ساختمان پروتون
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17

مطلب پیشنهادی

خرید عمده آلو مرغوب

آلو مرغوب را می توان به صورت عمده از نمایندگی هایی که مخصوص فروش این …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران