”آلو
جمعه , تیر 21 1398
خانه / آلو زرد / خرید انواع آلو زرد تازه

خرید انواع آلو زرد تازه

خرید و فروش انواع آلو در ارقام متنوع و رنگ های مختلف به صورت تازه و رسیده در تابستان امکان پذیر بوده و می توان قیمتی مناسب برای خرید آن پرداخت کرد.
خرید انواع آلو با ارقام مختلفی که دارند و دارای طعم های مناسبی می باشند برای استفاده های متنوعی صورت می گیرد و آلوی تازه اگر به صورت کامل رسیده باشد گوشتی و آبدار بوده و برای تازه خوری انتخابی مناسب می باشد. میوه آلو در ارقام زرد و یا قطره طلا انواعی از آلو می باشند که طرفداران بسیار زیادی دارند و با توجه به کیفیت و ویژگی های مشخص و فواید زیاد آنها را می توان در مقادیر مناسبی خریداری کرد. میوه تازه آلو خواص بسیار زیادی دارد اگرچه که در همه فصول نمی توان این میوه را به صورت تازه خریداری کرد و اغلب میوه های خشک جایگزین مصرف میوه های تازه به این شکل می شوند.


خرید انواع آلو

خرید انواع آلوی تازه از نوع آلوی زرد و یا آلوی سیاه با طعم های مطلوبی صورت می گیرد و خرید انواع آلو با قیمتی مناسب در فصل مناسب قابل تهیه می باشد. معمولا انواعی از آلو که دارای میوه های درشت و رسیده تر باشند برای خرید انتخاب می شوند و به هر اندازه که میوه های آلو رسیده و سالم تر و فاقد کرم خوردگی باشد دارای کیفیتی بالاتر می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 05137636812
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

قیمت آلو زرد

قیمت آلو زرد در بازار

قیمت آلو زرد در بازار خرید و فروش مناطق مختلف دارای تفاوت هایی می باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران