”آلو
سه شنبه , خرداد 1 1403
خانه / آلو زرد / خرید انواع آلو زرد تازه

خرید انواع آلو زرد تازه

خرید و فروش انواع آلو در ارقام متنوع و رنگ های مختلف به صورت تازه و رسیده در تابستان امکان پذیر بوده و می توان قیمتی مناسب برای خرید آن پرداخت کرد.
خرید انواع آلو با ارقام مختلفی که دارند و دارای طعم های مناسبی می باشند برای استفاده های متنوعی صورت می گیرد و آلوی تازه اگر به صورت کامل رسیده باشد گوشتی و آبدار بوده و برای تازه خوری انتخابی مناسب می باشد. میوه آلو در ارقام زرد و یا قطره طلا انواعی از آلو می باشند که طرفداران بسیار زیادی دارند و با توجه به کیفیت و ویژگی های مشخص و فواید زیاد آنها را می توان در مقادیر مناسبی خریداری کرد. میوه تازه آلو خواص بسیار زیادی دارد اگرچه که در همه فصول نمی توان این میوه را به صورت تازه خریداری کرد و اغلب میوه های خشک جایگزین مصرف میوه های تازه به این شکل می شوند.


خرید انواع آلو

خرید انواع آلوی تازه از نوع آلوی زرد و یا آلوی سیاه با طعم های مطلوبی صورت می گیرد و خرید انواع آلو با قیمتی مناسب در فصل مناسب قابل تهیه می باشد. معمولا انواعی از آلو که دارای میوه های درشت و رسیده تر باشند برای خرید انتخاب می شوند و به هر اندازه که میوه های آلو رسیده و سالم تر و فاقد کرم خوردگی باشد دارای کیفیتی بالاتر می باشد.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

فروش عمده آلو زرد

فروش عمده آلو زرد در ارقام مناسب و باکیفیت به شکل های مختلف و قیمتی …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران