”آلو
شنبه , خرداد 13 1402
خانه / آلو زرد / خرید انواع آلو زرد تازه

خرید انواع آلو زرد تازه

خرید و فروش انواع آلو در ارقام متنوع و رنگ های مختلف به صورت تازه و رسیده در تابستان امکان پذیر بوده و می توان قیمتی مناسب برای خرید آن پرداخت کرد.
خرید انواع آلو با ارقام مختلفی که دارند و دارای طعم های مناسبی می باشند برای استفاده های متنوعی صورت می گیرد و آلوی تازه اگر به صورت کامل رسیده باشد گوشتی و آبدار بوده و برای تازه خوری انتخابی مناسب می باشد. میوه آلو در ارقام زرد و یا قطره طلا انواعی از آلو می باشند که طرفداران بسیار زیادی دارند و با توجه به کیفیت و ویژگی های مشخص و فواید زیاد آنها را می توان در مقادیر مناسبی خریداری کرد. میوه تازه آلو خواص بسیار زیادی دارد اگرچه که در همه فصول نمی توان این میوه را به صورت تازه خریداری کرد و اغلب میوه های خشک جایگزین مصرف میوه های تازه به این شکل می شوند.


خرید انواع آلو

خرید انواع آلوی تازه از نوع آلوی زرد و یا آلوی سیاه با طعم های مطلوبی صورت می گیرد و خرید انواع آلو با قیمتی مناسب در فصل مناسب قابل تهیه می باشد. معمولا انواعی از آلو که دارای میوه های درشت و رسیده تر باشند برای خرید انتخاب می شوند و به هر اندازه که میوه های آلو رسیده و سالم تر و فاقد کرم خوردگی باشد دارای کیفیتی بالاتر می باشد.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634483332
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، محله جهانشهر، بولوار جمهوری اسلامی، بعد از کوچه نهم، ساختمان پروتون
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17

مطلب پیشنهادی

فروش عمده آلو زرد

فروش عمده آلو زرد در ارقام مناسب و باکیفیت به شکل های مختلف و قیمتی …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران