”آلو
یکشنبه , دی 21 1399
خانه / آلو قرمز / قیمت آلو خشک قرمز

قیمت آلو خشک قرمز

آلو خشک قرمز با قیمت مشخص شده ای در بازار های کشور ما مورد داد و ستد قرار می گیرد. این محصولات با توجه به سطح کیفی که دارند در شرکت های تولید کننده تعیین نرخ می گردند.
میوه هایی که در بازار ها ارائه می گردد در انواع و اقسام مختلفی هستند که می توان از آن ها هم به صورت تازه و هم خشک شده استفاده کرد.

آلو خشک قرمز

انواع میوه خشک

کشور ایران کشوری چهار فصل است که در هنه فصول از نعمت میوه های تازه برخوردار می باشد. اما در هر فصل یک نوع میوه وارد بازار ها می شود که در دیگر فصول به صورت تازه یافت نمی گردد. در این جا است که بحث میوه خشک پیش می آید و در کشور ما کارخانه های تولیدی بسیاری وجود دارد که میوه ها را به صورت صنعتی خشک می کنند. در ادامه مطلب جهت آشنایی بیشتر انواع میوه خشک را ذکر می کنیم که به قرار زیر است:

آلو خشک قرمز

انواع آلو خشک

آلو از جمله میوه های تابستانی است که به سرعت در هوای گرم تابستان له و خراب می شود. اما ددر این میان کشاورزان تدابیر بسیاری را اندیشیده اند که از خسارات احتمالی جلوگیری کنند. کشاورزان به صورت سنتی در منازل و در کارخانه های میوه خشک کن به صورت صنعتی آلو خشک را تولید می کنند. به آلو خشک آلو بخارا نیز می گویند که بسیار در بازار های کشور مان طرفدار دارد. در ادامه مطلب به چند نمونه از این موارد اشاره می کنیم:

  • آلو خشک قرمز
  • آلو خشک زرد
  • آلو خشک سیاه
  • آلو خشک خورشتی
  • آلو خشک ارگانیک

آلو خشک قرمز

آلو خشک قرمز

با توجه به این که میوه آلو را در بازار های کشور مان می توان در رنگ های متفاوتی تهیه کرد آلو خشک حاصل از این میوه ها نیز دارای تنوع بسیار هستند. آلو خشک قرمز محصولاتی پر طرفدار هستند که در بازار های کشور مان با قیمت های متفاواتی به فروش گذاشته می شوند. این محصولات بر اساس پارامتر های متعدد قیمت گذاری می شوند که ممکن است قیمت گران و یا ارزانی داشته باشند. در ادامه مطلب عوامل تاثیر گذار را ذکر می کنیم که به قرار زیر است:

  • بسته بندی آلو خشک
  • وزن بسته بندی آلو خشک
  • نحوه عرضه آلو خشک
  • روش فروش آلو خشک
  • نحوه تولید آلو خشک

قیمت آلو خشک

می دانیم که نحوه تولید آلو خشک قرمز در قیمت آن ها تاثیر بسیار دارد. مشتریان می توانند آلو خشک هایی را که به صورت صنعتی در کارخانه های تولیدی آماده می شوند را با نرخی ارزان تر تهیه کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مهدی قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
دفتر فروش: استان البرز، کرج_جاده محمدآباد، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

قیمت آلو سیاه و آلو قرمز

آلو سیاه و انواع آلو قرمز از ارقام و گونه های متنوع و خوش طعم …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران