”آلو
سه شنبه , تیر 25 1398
خانه / آلو زرد / قیمت فروش عمده آلو شایرو زرد مرغوب

قیمت فروش عمده آلو شایرو زرد مرغوب

آیا از ارقام آلو زرد ایران اطلاع دارید؟ آیا می دانید انواع آلو در ایران را با نام های دیگری جز آنچه که واریته آن است نیز می شناسند؟ آلو شایرو از بهترین ها جهت مصرف تازه خوری می باشد.

آلو شایرو یکی از ارقام گلدن می باشد که به خاطر داشتن طعم شیرین و زودرس بودن بنوعی بعنوان آلو نوبر اول فصل شناخته می شود. این آلو دارای پوست زرد درخشان، گوشت آبدار و شیرین می باشد. در ایران نهال هایی چون آلو قطره طلا یا آلو زرد اراک و … در واقع همان آلو شایرو هستند.

از آنجا که ظاهری گرد و پوستی درخشان دارد جهت مصارف تازه خوری در ظروف میوه بسیار کاربردی است. اگرچه در منازل خانم های خانه دار ارقام این نوع را به دلیل در دسترس بودن تبدیل به ارقام آلو خشک خانگی می کنند. باید بدانید در تهیه خشکبار عامل عیار محصول یکی از شروط مهم می باشد. به نوعی که با چه میزان صرف آلو تازه چه مقدار آلو خشک می توان تهیه کرد؟

نهال آلو شایرو در تمام دنیا جهت باروری نیاز به نهال سایر واریته ها چون Methley و … دارد. ساختار هسته آن نیز معمولاً به راحتی جداپذیر است.

در حال حاضر با تنوع بسته بندی های سبدی و کارتنی می توان براحتی بهترین ارقام آلو شایرو را به بازار میوه و تره بار تمامی شهرها ارسال کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 05137636812
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

خرید آلو زرد

خرید آلو زرد ایرانی

خرید آلو زرد ایرانی از تمامی نقاط مختلف کشور امکان پذیر بوده و خریداران و …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران