”آلو
چهارشنبه , مرداد 3 1403
خانه / آلو خشک / قیمت انواع آلو خشک مراغه

قیمت انواع آلو خشک مراغه

قیمت انواع آلو خشک مراغه در شهر های مختلف ایران متفاوت می باشد و معمولا نرخ آن ها بسته به شرایط دسترسی به محصولات دارد. این خوراکی های خوشمزه سرشار از ویتامین ها می باشد که سبب جذب طرفداران زیادی شده است.

آلو خشک نمونه ای از میوه های خشک شده است که نسبت به دیگرهم نوعان خود دارای طرفداران بیشتری می باشد. وجود همین طرفداران سبب ایجاد بازار های عالی و به طبع آن وجود تولید کنند گان زیاد در ایران شده است.

آلو مراغه

انواع آلو خشک مراغه

مراغه یکی از شهر های آذربایجان شرقی است که یکی از زمینه های فعالیت هایش تولید انواع آلو بخارا می باشد. آلو بخارا نسبت به آلو بخارای نیشابور یک درجه پایین تر می باشد اما سبت به دیگر نمونه ها در سطح بالا تری قرار دارد. آلو بخاری ای شهر در انواع و اقسام متفاوت است که هر کدام از آن ها در زمینه های مختلف چون خورشت ها، مصرف آجیلی و مصرف درمانی به کار می رود. چند نمونه از آلو خشک های شهر مراغه به ترتیب زیر است:

  • آلو خشک برقان مراغه
  • آلو خشک زرد مراغه
  • آلو خشک سیاه مراغه
  • آلو خشک خورشتی مراغه
  • آلو خشک قرمز مراغه

قیمت آلو مراغه

عرضه آلو خشک مراغه

در شهر مراغه آلو خشک ها به دو شیوه معمولا تولید می شوند که در قیمت انواع آلو خشک تاثیر می گذارد. یک نمونه شیوه سنتی و نمونه دیگر روش صنعتی است. افرادی که در این زمینه در منازل و یا در کارخانه ها فعالیت می کنند بعد از این که مراحل تولید را طی کردند به فکر عرضه آن ها در بازار ها می افتند. آلو خشک هایی که به شیوه سنتی تهیه می شوند معمولا به صورت فله و آلو خشک هایی که به صورت صنعتی خشک می شوند بیشتر به شکل بسته بندی شده عرضه می گردند.

آلو مراغه

نحوه تعیین قیمت انواع آلو خشک

وقتی به فروشگاه های اینترنتی و مراکز فروش در شهر های مختلف برای تهیه آلو خشک مراحعه می کنیم بعد انتخاب نوع محصول را قیمت سال می نماییم. قیمت انواع آلو خشک در بازار ها متفاوت است و معمولا بر اساس ویژگی هایی که دارند تعیین می گردد. هر چه آلو خشک مرغوب تر باشد قیمت نیز گران تر خواهد بود. قیمت انواع آلو خشک بر مبنای پارامتر های ذیل تعیین می گردد که عبارتند از:

  • نوع آلو خشک
  • شهر تولید کننده آلو خشک
  • رنگ آلو خشک
  • نحوه خشک کردن آلو خشک
  • نوع بسته بندی آلو خشک

قیمت انواع آلو خشک

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

چیپس آلو شابلون

قیمت چیپس آلو شابلون خشک

مرجع تخصصی تولید و فروش انواع چیپس میوه خشک پارس فراور در تولید، فروش و …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران