”آلو
شنبه , خرداد 13 1402
خانه / آلو زرد / قیمت فروش ارزان آلو طلایی ایرانی

قیمت فروش ارزان آلو طلایی ایرانی

آیا به دنبال بهترین آلو با کمترین قیمت هستید؟ اگرچه این خواسته عجیبی است؛ اما با کمی جستجو بیشتر و پیدا کردن عمده کاران این حوزه می توانید به خوبی آلو با کیفیت و با قیمت مناسب تهیه بفرمایید.

آلو تازه

دیده می شود که در شهرهای بزرگ ایران اخنلاف قیمت فاحشی در عرضه انواع آلو طلایی ایرانی دیده می شود. به یاد داشته باشید که آلو تازه هزینه هایی از قبیل تأمین کود و آبگیری سالیانه و هزینه های حرص و … دارد. ضمن اینکه به هنگام جمع آوری بصورت پکینگ های سورت شده و سبدی نیز هزینه دارد. البته بعضی ارقام آلو شابلون و بخارا به صورت واریته های خاص و محبوب در بازار تازه خوری کمتر پیدا می شوند و بیشتر جهت تولید عمده خشکبار کار می شوند. انواع ارقام تازه آلو در فصول مختلف سال ۹۶ چه درخت چین و چه سردخانه ای از هر کیلو ۴۰۰ تومان تا هر کیلو ۶ هزار تومان می باشد. (البته ارقام آلو سردخانه ای بدلیل کرایه سردخانه و کمتر شدن عرضه در زمستان قیمت بالاتری دارند.)

آلو زرد قطره طلا
آلو زرد قطره طلا

آلو خشک

عرف فراوری آلو خشک در ایران به دو نوع دودی و آفتابی می باشد. و همچنین قبل از دودی یا آفتابی کردن نیز به دو شیوه آبجوشی (سنتی) و یا تیزابی برای ترک انداختن پوست آلو و یا حتی پوست گیری انجام می شود. همچنین در بعضی مناطق ایران آلو را نمکی می کنند. آلو پ.ست گیری شده بسیار خواهان آلو خورشتی دارد و در طبخ غذا عالی است. البته عده ای به اشتباه انواع ارقام آلوچه را در خورشت استفاده می کنند که چندان طعم مطلوبی ندارد و تنها ترش مزه است. ارقام آلو شواغانی، حسنی، بخارا، کالیفرنیا، سنقرآبادی و … از ارقام درجه یک آلو خورشتی محسوب می گردند. حاشیه قیمتی انواع ارقام آلوخشک در سال ۹۶ بصورت عمده و در فصول مختلف سال از ۷هزار تومان تا ۲۵ هزارتومان می باشد.

انواع آلو خشک
انواع آلو خشک

قیمت ارفام مختلف آلو

ارقام مختلف آلو تابع رنگ، طعم، عیار و عرضه آن سال می باشد. البته که ارقام مختلفی چون شوغان یا کالیفرنیا یا آنجلو بخاطر هسته جدا بودن در طبخ غذا ویژگی خاص آنها محصوب می گردد که موجب افزایش قیمت آنها نیز می شود. انواع آلو سیاه خشک را در ایران با نام برغان بیشتر می شناسند کمای اینکه آلو طلایی دودی نیز ممکن است از واریته های آلو سیاه بوده باشد.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634483332
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، محله جهانشهر، بولوار جمهوری اسلامی، بعد از کوچه نهم، ساختمان پروتون
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17

مطلب پیشنهادی

آلو بخارا ممتاز

خرید آلو بخارا زرد همدان

خرید آلو بخارا زرد همدان به صورت اینترنی سبب گسترده تر شدن سطح معاملات آن …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران